kru-faz.pl

+48 505 442 761 krzysztofkruszka@wp.pl

Menu

Informacje

Kilka słów o naszej firmie.

Firma KRU-FAZ Krzysztof Kruszka wyróżnia się indywidualnym podejściem do zleceniodawcy, dzięki czemu wykonane prace są pełnym odzwierciedleniem zamierzeń klienta. Jesteśmy otwarci na stosowanie nowych technologii, w szczególności wykorzystywania źródeł światła LED, których technologia jakości i wydajności przez ostatnie lata uplasowała się na zadowalającym poziomie by móc w pełni korzystać z ich możliwości, i z powodzeniem obniżyć rachunki za energię elektryczną.

Zakres działalności firmy obejmuje dziedzinę elektryki, instalacji; elektrycznych; alarmowych; telewizji satelitarnej jak i cyfrowej i sieci internetowych, oraz elektroniki; serwisu urządzeń elektronicznych czy też wykonywania urządzeń na zamówienie.
Siedziba firmy mieści się w Poznaniu dzielnica Smochowice-Krzyżowniki. Prace serwisowe i produkcyjne prowadzone są zarówno w siedzibie jak i z możliwością prowadzenia prac u zleceniodawcy.

Marki i specjalizacje
Na podstawie zdobytego doświadczenia działamy tylko i wyłącznie w oparciu o sprawdzone produkty producentów gwarantujących wysoką jakość proponowanych materiałów. W zakresie instalacji alarmowych są nimi SATEL czy ELMES. Przewody przeznaczone do transmisji danych, sygnałów telefonicznych antenowych, sieci LAN BITNER. Aparatura modułowa HAGER. Osprzęt użytkowy; gniazda sieciowe, włączniki, ramki BERKER. Źródła światła tradycyjne i LED WOJNAROWSCY.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com